13 Temmuz 2011 Çarşamba

Ajpa Pekkan-Farkın Bu

İnsan hayatta neler yaşar neler görür değil mi ?. Mesela bugün bana bir mucize oldu. Tam her zaman ki yerimde öğle yemeğimi yerken, bir anda özel müşteri hizmetlerimden arandım. Sizi Ajda Pekkan Turkcell Kuruçeşme Arena ya özel olarak davet ediyoruz dediler. Bir anda havalara zıpladım kulaklarıma inanamıyorum küpelerim (Kiki's Design) evde olmasaydı da keşke takabilseydim. Gerisini anlatırsam ayıp olur diye yazmıyorum ama çok kızdığımız olaylarda oldu eeee her güzelin bir kusuru vardır ne kadar uğraştığımızı Allah biliyor. Efendim kısacası dün D&R da Ajda Pekkan Farkın Bu albümünü almıştım demek bu  bir işaretmiş işte hayırlısıyla yarın ordayız bu da bizim FARKIMIZ :)

Arabesque bundan böyle Arabesk :)

Efendim işte size ilk gezenti yazımı paylaşıyorum. Geçtiğimiz Cuma günü hadi kızlar bugün ne yapsak diye düşünürken iş çıkışı okul bitimi derken kendimizi ARABESQUE de bulduk . Aslında ben iki gün öncesinden rezervasyon yaptırmıştım. Arabesque İzzet Çapa'nın Çapamarka yeni mekânı. Yer her zamanki gibi Maçka'da zaten. Dergilerde internette sitelerde zaten gerekli bilgiler var ben size gereksiz bilgileri yazayım en iyisi. Öncelikle yeni açıldığı için fiyatları gayet uygun normal diğer mekânlarının %50 daha ucuz :) İçeriye girdiğinizde biz kendimizi Dubai de hissettik. Ya habibi ya habibi diye diye başlarımıza puşilerimizi taktık davul dansöz şovla birlikte göbekler attık. Tek eksik mekânın biraz ufak olmasıydı malumunuz orda kına gecesi yapan da var turistleri gezdirende bizim gibi eğlenmeye geleni de kadınların kalçalarından kaçalım diye bir o yana bir bu yana yatma şaşkın gibi olduk. Yemekler bizim damak tadımıza çok uygun az acılı Lübnan Arap yemekleriydi. Başlangıçta tıkandık o kadar dolu dolu çeşitleri yiyince midemiz bayram etti. Melike ve Berna ay evde olsak en fazla zeytinyağlı barbunya yerdik iyi yaptık oh miss dediler. Bu arada mekânın iç dekorasyonu sizi kendine çok bağlıyor her yer rengârenk arabic şatafatlı of of :) Bizim kızlar iç mimar oldukları için benden eminim daha fazla incelemişlerdir. Garsonlar çok efendiler zaten her çapamarka da olduğu gibi ama burada daha farklı bir özellikleri var çoğu Arap zenci :) Şarkıcıların ismini öğrenemedim ama sesleri çok güzeldi sanırım Beyrut’tan gelmişler.
 Evet, son olarak özetlersem biz çok eğlendik paranızı çarçur etmeyin gelin burada kazık yemeden hem yemeğinizi yiyin hem eğlenin üstelikte çok yakınınızda boğaza karşı oh püfür püfür. Aşağıda bazı resimler paylaşıyorum umarım sizde beğenirsiniz :)
Gezenti

Günaydın herkese merhaba yaklaşık uzun zamandır bu blogu açmak istiyordum ama ismi ne olsun diye düşün düşün kafayı yedim en sonunda gezentim olsun bitsin dedim :) Gezdim gördüm yazdım çoktan kapılmıştı. Bildiğiniz gibi gezenti çok gezen çok gören gördüklerini paylaşan mı demek yoksa gidemedim göremedim yazamadım mı bunu ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz. Umarım her şey tadında olur ve yeni bir sayfada farklı boyutta sizleri güldürmeyi bilgilendirmeye devam ederim. HOŞGELDİNİZ :) by temizelozzlem